پنل کاربری

ورود به سایت

عضویت

فال روزانه :

برای دیدن فال روزانه روی عبارت زیر کلیک کنید

فال روزانه

راز مرگ مشکوک مرد جوانی در خودرواش
آذر ۹, ۱۳۹۴ اخبار,اخبار حوادث بدون دیدگاه
Loading

 راز مرگ مشکوک مرد جوانی در خودرواش تحقیقات پلیسی برای شناسایی راز مرگ مشکوک مرد جوانی که به ضرب گلوله در خودرواش به قتل رسیده است با دستور بازپرس وارد فاز تازه ای شد.  راز مرگ مشکوک مرد جوانی در خودرواش ساعت ۵ صبح ۸ آذر ماه رانندگانی كه در حال رانندگی در اتوبان همت […]

 راز مرگ مشکوک مرد جوانی در خودرواش

توبان همت - جوان ایرانی

تحقیقات پلیسی برای شناسایی راز مرگ مشکوک مرد جوانی که به ضرب گلوله در خودرواش به قتل رسیده است با دستور بازپرس وارد فاز تازه ای شد.

 راز مرگ مشکوک مرد جوانی در خودرواش

ساعت ۵ صبح ۸ آذر ماه رانندگانی كه در حال رانندگی در اتوبان همت به سمت آزادگان بودند با صحنه وحشتناکی روبه رو شدند. مشاهدات نشان می داد راننده جوان خودروی سواری سفیدرنگ پشت فرمان خودروی سواری اش به قتل رسیده است. با مشاهده این صحنه بلافاصله ماموران پلیس در جریان ماجرا قرار گرفتند. با اعلام خبر کشف جسد در داخل خودروی سواری پراید بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳۸ جنت آباد در محل حادثه حاضر شده و با مشاهده جسد مرد جوانی که با گلوله به قتل رسیده بود بازپرس کشیک پایتخت را باخبر کردند.

هنوز دقایقی از کشف جسد نگذشته بود که ترافیک سنگینی در بزرگراه به راه افتاد. بلافاصله ماموران پلیس راهور در محل حادثه حاضر شده و با تسهیل در تردد خودروهای عبوری منتظر حضور بازپرس کشیک قتل در محل حادثه شدند.

با حضور تیم بررسی صحنه جرم بازپرس کشیک در محل حادثه در همان دقایق اولیه مشخص شد، مردجوان با استفاده از اسلحه ای به قتل رسیده است. بررسی های دقیق تر نشان داد گلوله از فاصله بسیار نزدیک به سر راننده جوان شلیک شده همین سرنخ کافی بود تا فرضیه خودکشی مرد ۳۷ ساله ای که مدارک شناسایی و هویتش داخل خودرو بود قوت پیدا کند اما از آنجايي كه اسلحه در داخل ماشين روی صندلی های عقبی افتاده بود به صحنه مشكوک شدند و بعد از عكسبرداری از صحنه، جسد را به دستور بازپرس كشيک، ايلخانی، به پزشكي قانونی انتقال دادند، تا در صورت تاييد خودكشی پرونده مختومه اعلام شود.

منبع: مهر

پیشنهاد این مطلب به یک دوست

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.